Omadused

  • 6+
  • 12,0x12,75xh0,9m
  • 13,0x13,75m
  • -

Kirjeldus

16 satelliidiga mängus on 15 posti ja 1 konnektor (nö. peapost). Mängida saab viite erinevat mängu: STOP WATCH, COLOR PAIR, CHAOS, HOT&COLD ja MIND MATCH.

STOP WATCH – kui mäng on alanud, vali endale sisemine või välimine rada ning jälgi teekonda. Proovi lüüa satelliite üksteise järgi. Mängijad ise otsustavad, millise teekonna nad läbi satelliitide valivad.

COLOR PAIR – see mäng on mõeldud võistkondadele. Korraga saab mängida kuni 6 võistkonda. Kaks paari mängivad üksteise vastu. Võistkond, kes vajutab oma satelliite viimasena, peab mängust lahkuma. Võitja on meeskond, kes jääb mängu kõige kauemaks.

CHAOS – alista oma konkurent. Mängu kiirus kohaneb automaatselt mängijatega. Mäng on kõige lõbusam, kui mängitakse mitme mängijaga.

HOT&COLD – kaks mängijat või võistkonda võistlevad omavahel. Võitja on see meeskond, kes saab pihta kõige rohkematele oma võistkonna värviga satelliitidele 30 sekundi jooksul.

MIND MATCH – leia kokkusobiv muster satelliitide alt kogu mänguvälja ulatuses. Ülesanne muutub mängijatele järjest raskemaks. Sobib kahele või enamale mängijale või võistkonnale; eriti sobilik koolidele.

Lisa päringukorvi