Omadused

  • 0,5-5a
  • 3,03x2,95x2,25m
  • 6,1x6,6m
  • 12
  • 1,00m

Kirjeldus

Tiboo sari on spetsiaalselt väikestele lastele disainitud. See pakub nii mänguvõimalusi kui ka psühhomotoorseid tegvusi lastele vanuserühmas 0,5-5 eluaastat.

Mitmeotstarbelist Tiboo sarja saab lihtsalt täiendada ja see pakub suurt paindlikkust mänguväljaku arendamisel. Vahendeid saab paigaldada nii eraldiseisva atraktsioonina või rühmitada kokku, et atraktsioonid moodustaksid kokku ühtse raja avastuste, isikliku arengu ja lõbutsemise maailma.

Materjalid:

Lakitud paneelid on valmistatud 22mm paksusest kvaliteetsest vineerist. Värvid on raskematallidevabad, et tagada kõrge vastupidavus agressiivsetele kemikaalidele (nt. graffiti vastased puhastusvahedid).

Postid on valmistatud lamineeritud männipuidust, mida ei ole töödeldud kroomi ega arseeniga. Pindudevaba laminaat annab tugevuse. Postid on kaitstud seente, putukate ja termiitide põhjustatud kulumise eest.

Liurenni pind on valmistatud 2mm paksusest roostevabast terasest ning on vormitud, painutatud ja valtsitud ühes tükis.

Kollased liurenni pinnad on valmistatud 4mm paksusest polüestrist, et suurendada väikelaste mugavust.

Platvormid on 12,5mm paksusest tekstureeritud mittelibisevast kompaktmaterjalist (HPL).

Torud on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse, töökindluse ja atraktsiooni hea väljanägemise paljudeks aastateks.

Tähe-moodulid ja trepisastmed on valmistatud 13mm paksusest kompaktmaterjalist, mis on väga ilmastikukindel. Värvitud pinnad on töödeldud UV-kindlaks.

Vedrud on valmistatud terasest. Patenteeritud erakordselt tugev ja turvaline polüamiidkinnitus tagab toote pika eluea.

Köied on valmistatud tsingitud terasest kaablist, mis on kaetud polüpropüleenkattega. Köisi ühendavad ja hoiavad koos polüamiidsfäärid.

Plastikust osad nagu näiteks bassein ja öökull on valmistatud polüetüleenist.

Kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ja on kaetud vandalismivastaste katetega.

Lisa päringukorvi

Dokumentatsioon

Seotud viited