Omadused

  • 2+
  • 8,22x4,12xh2,65m
  • 11,2x7,8m
  • 30
  • 1,17m

Kirjeldus

Mängulinnakus on 4 platvormi; pealeminekuks ramp, millest saavad linnakule ka ratastoolikasutajad; mängupaneel; posti otsas öökull; kahe platvormi vahel trepid; liurenn kõrgusega 1,17m; trepid, millest saavad linnakule ka alla 3-aastased lapsed; mängulett.

Materjalid:

Lakitud paneelid on valmistatud 21mm paksusest kvaliteetsest vineerist. Värvid on raskematallidevabad, et tagada kõrge vastupidavus agressiivsetele kemikaalidele (nt. graffiti vastased puhastusvahedid).

Postid on valmistatud lamineeritud männipuidust, mida ei ole töödeldud kroomi ega arseeniga. Pindudevaba laminaat annab tugevuse. Postid on kaitstud seente, putukate ja termiitide põhjustatud kulumise eest.

Platvormid on 12,5mm paksusest tekstureeritud mittelibisevast kompaktmaterjalist (HPL).

Torud on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse, töökindluse ja atraktsiooni hea väljanägemise paljudeks aastateks. Polüamiidist kinnitused ei ole toksilised, on tule- ja UV-kindlad ning muudavad vahendi tugevaks ja vandalismikindlaks.

Liurenni pind on valmistatud 2mm paksusest roostevabast terasest ning on vormitud, painutatud ja valtsitud ühes tükis.

Köied on valmistatud tsingitud terasest kaablist, mis on kaetud polüpropüleenkattega. Köisi ühendavad ja hoiavad koos polüamiidsfäärid.

Kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ja on kaetud vandalismivastaste katetega.

Ronimisseinad on kaetud libisemisvastase kattega. Ronimiskivid on valmistatud tugevuse ja jäikuse saamiseks polüamiidist.

Rõdud on valmistatud 3mm paksusest perforeeritud alumiiniumlehest, mis on kaetud lakiga.

Lisa päringukorvi

Dokumentatsioon