TOMMI PLAY OÜ on 1997.a rajatud Eesti ettevõte. Oleme spetsialiseerunud mängu,- spordi- ja vabaajarajatiste ehitusele üle Eesti.

Meie sooviks on luua esteetiline, funktsionaalne ja turvaline keskkond vaba aja veetmiseks nii lastele, teismelistele kui ka täiskasvanutele.  Ehitame mänguväljakuid, noorteväljakuid, spordiväljakuid, välijõusaale, puitteid ja -terrasse, varjualuseid, piirdeaedasid ja palju muud. Kogu pakutav mänguinventar vastab  kehtivale avalike mänguväljakute ohutusstandardile EN1176 ja sobib paigaldamiseks avalikele mänguväljakutele.

 

Meie käe all on valminud mitmed üle-Eesti teada-tuntud objektid:

Vääna-Jõesuu rand

Narva promenaadi tänavamööbel ja mänguinventar

Eesti Põllumajandusmuuseumi mänguväljak

Maanteemuuseumi mänguväljak

Tamula ranna mängu- ja spordiinventar

Pärnu Vallikääru mänguväljak

Fotosid nendest ja paljudest muudest põnevatest projektidest leiate Referentside alt.

 

Meil on tegevuslitsents (MTR registreering)  järgmistes valdkondades:

EEP002710 Projekteerimine

EEH000483 Ehitamine

 

Asume kaasaegses avaras hoones Vahi Tööstuspargis Tartu lähistel, kus on meie tehas, laod ja kontor.

Teeme ka koostööd Euroopa suurimate mänguväljakute tootjatega Proludic (Prantsusmaa), Huck Seiltechnik (Saksamaa) ja Eibe (Saksamaa).  Koostöös pakume parimaid ja kaasaegseimaid mänguvahendeid meie lastele ja noortele!

Meie professionaalne meeskond teeb kõik selleks, et teie ideed saaks teoks parimal võimalikul viisil. Võtke meiega ühendust juba oma plaanide algfaasis, et saaksime pakkuda oma professionaalseid teadmisi nii planeerimisel, projekteerimisel kui ehitamisel!