TOMMI PLAY OÜ on 1997.a rajatud Eesti ettevõte. Oleme spetsialiseerunud mängu,- spordi- ja vabaajarajatiste ehitusele üle Eesti.

Meie eesmärgiks on luua esteetiline, funktsionaalne ja turvaline keskkond vaba aja veetmiseks nii lastele, teismelistele kui ka täiskasvanutele.  Ehitame mänguväljakuid, noorteväljakuid, spordiväljakuid, välijõusaale, puitteid ja -terrasse, varjualuseid, piirdeaedu ja palju muud. Kogu pakutav mänguinventar vastab  kehtivale avalike mänguväljakute ohutusstandardile EN1176:2008 ja sobib paigaldamiseks avalikele mänguväljakutele.

 

Meie käe all on valminud mitmed üle-Eesti teada-tuntud objektid:

Tõrva keskväljaku mänguinventar

Narva promenaadi tänavamööbel ja mänguinventar

Maanteemuuseumi mänguväljak

Tamula ranna mängu- ja spordiinventar

Pärnu Vallikääru mänguväljak

Elistvere loomapargi inventar ja varjualused

Fotosid nendest ja paljudest muudest tegemistest leiate Referentside alt.

 

Meil on tegevuslitsens (MTR registreeringud)  järgmistes valdkondades:

EEH000483 Ehitamine

 

Müüme ka kvaliteetseid mängu- ja õppevahendeid ning lastemööblit suunitlusega eelkõige lasteasutustele.

Asume kaasaegses avaras hoones Vahi Tööstuspargis Tartu lähistel, kus on meie tehas, ladu ja kontor.

Teeme ka head koostööd Euroopa suurimate mänguväljakute tootjatega Proludic (Prantsusmaa), Huck Seiltechnik (Saksamaa) ja Eibe (Saksamaa).  Koostöös suudame pakkuda parimaid ja kaasaegseimaid mänguvahendeid meie lastele  ja noortele!

Meie professionaalne meeskond teeb kõik selleks, et teie ideed saaks teoks parimal võimalikul viisil. Võtke meiega ühendust juba oma plaanide algfaasis, et saaksime pakkuda oma professionaalseid teadmisi nii planeerimisel, projekteerimisel kui ehitamisel!