Omadused

  • 2-8a
  • 5,9x2,4x3,18m
  • 9,4x5,4m
  • 17
  • 1,17m

Kirjeldus

Elemendid: 2 katuseta  platvormi h0,60m ja 1,17m perforeeritud alumiiniumist rõdupiirdega; 1 katusega platvorm h1,17m, millel on istmete, laua ja akendega mängumaja; 1 liurenn h1,17m; 1 käsipuudega trepp; 1 trepp-sild; 1 aste koos laskumispostiga; mängunurk istme ja lauaga platvormi all; 4 erinevat motoorikamängu; 2 kujunduselementi posti otsas.

Materjalid:

Lakitud paneelid on valmistatud 21mm paksusest kvaliteetsest vineerist. Värvid on raskematallidevabad, et tagada kõrge vastupidavus agressiivsetele kemikaalidele (nt. graffiti vastased puhastusvahedid).

Postid on valmistatud lamineeritud männipuidust, mida ei ole töödeldud kroomi ega arseeniga. Pindudevaba laminaat annab tugevuse. Postid on kaitstud seente, putukate ja termiitide põhjustatud kulumise eest.

Platvormid on 12,5mm paksusest tekstureeritud mittelibisevast kompaktmaterjalist (HPL).

Torud on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse, töökindluse ja atraktsiooni hea väljanägemise paljudeks aastateks. Polüamiidist kinnitused ei ole toksilised, on tule- ja UV-kindlad ning muudavad vahendi tugevaks ja vandalismikindlaks.

Liurenni pind on valmistatud 2mm paksusest roostevabast terasest ning on vormitud, painutatud ja valtsitud ühes tükis.

Köied on valmistatud tsingitud terasest kaablist, mis on kaetud polüpropüleenkattega. Köisi ühendavad ja hoiavad koos polüamiidsfäärid.

Kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ja on kaetud vandalismivastaste katetega.

Ronimisseinad on kaetud libisemisvastase kattega. Ronimiskivid on valmistatud tugevuse ja jäikuse saamiseks polüamiidist.

Mängumaja aknad on valmistatud 13mm paksusest kollasest polüetüleenist.

Rõdud on valmistatud 3mm paksusest perforeeritud alumiiniumlehest, mis on kaetud lakiga.

Lisa päringukorvi