Omadused

  • 3-10a
  • 3,08x5,69x3,37m
  • 6,08x8,84m
  • 1,50m

Kirjeldus

Tere tulemast kaasaegse disaini maailma – kutsume teid avastama CUBE WOODEN MAXI mänguväljakut.

Kas unistate mänguväljakust, mis mitte ainult ei paku teie lastele unustamatuid rõõmuhetki, vaid sulandub sujuvalt ka modernistliku kujundusega elamurajoonide või linnade kaasaegsesse ruumi? Wooden Cube Maxi mänguväljak on vastus teie soovidele!

Selle kaasaegne vorm, mis põhineb puidust kuubikutel, mis on ühendatud elegantse grafiidivärviga terasühendustega, on tõeline disaini meistriteos. Looduslikud värvid, kus puidul on näha oma naturaalsust, teraselemendid ja hallide aktsentidega roostevabast terasest liurennid annavad sellele ainulaadse iseloomu.

Aga see pole veel kõik! Puidust kuubik Maxi ei tähenda ainult atraktiivset välimust. See pakub lugematuid mängu- ja tegevusvõimalusi lastele vanuses 3 kuni 10 aastat. Kaheastmeline struktuur, millel on 1,5-meetrine liumägi, ronimislehter, trepid ja ronimisköied, võred, tunnel, loogikamängud ja kauplus väikestele uurijatele. Ülemise taseme kaitse läbipaistva polükarbonaatpaneeliga mitte ainult ei taga ohutust, vaid lisab ka kaasaegse välimuse.

Ärgem unustagem vastupidavust – survetöödeldud liimpuidust, pulbervärvitud ja tsingitud elementidest, roostevabast terasest kruvidest ja roostevabast terasest liugurist valmistatud konstruktsioon tagab aastatepikkuse vastupidavuse ja ilmastikukindluse.

 

Kui otsite enamat kui lihtsalt mänguasja, vaid tõelist atraktsiooni, millest saab lapse igapäevaelu lahutamatu osa, on CUBE WOODEN MAXI just teie jaoks. Avastage mängu uus mõõde juba täna!

Komplekti komponendid:
– 1,5 meetri kõrgune liumägi (väikestele ja keskmise suurusega lastele),
– Atraktiivne ronimislehter ülemisele tasandile ronimiseks

– Ronimisköitega trepid liuplatvormile
– Kaks vertikaalset ronimisvõrku
– Üks horisontaalne ronimisvõrk

– Üks diagonaalne ronimisvõrk

– Tunnel
– Loogikamäng: trips-traps-trull
– Poemäng alumises osas väikestele lastele
– Abacus
– Toonekure pesa lamamiseks võib olla suurepärane koht istumiseks ja vestlusteks
– Läbipaistva polükarbonaatpaneeliga turvatud mänguväljaku põrand.

Lisa päringukorvi

Dokumentatsioon