Omadused

  • 2+
  • 10,0x7,0x4,0m
  • 10,00x13,50m
  • 35
  • 3,0m

Kirjeldus

Biibox sari on kaasaegse ja stiilse disainiga, mille peamine materjal on metall. Kõik kasutatud materjalid on valitud oma vastupidavuse tõttu. Biibox sari on ideaalne valik lastele vanuses 2-10, kes soovivad põnevust ja seiklust.

Materjalid:

125mm läbimõõduga postid on valmistatud lakitud tsingitud terasest. Kahevärviline hall puidu imitatsiooniga viimistlus on veidi lainelise pinnaga, et suurendada kriimustuskindlust. Postimütsid on valmistatud polüamiidist.

Platvormid on valmistatud 12,5mm paksusest tekstureeritud ja libisemiskindlast kompaktmaterjalist (HPL). Täiendav tugevus on tagatud lakitud tsingitud terasest tugedega, mis asuvad platvormi alumisel küljel.

Seinad ja katused on valmistatud:

*kompakt versioonil:  13mm paksusest kompaktmaterjalist, mis on väga ilmastikukidel

*alumiinium versioonil: 3mm paksusest värvitud alumiiniumplekist ja värvilisest paneelist

*roostevabast terasest versioonil: seinad on valmistatud värvilisest paneelist ja 1,5mm paksusest roostevabast terasest lehest, mis on mõlemalt poolelt mustriline, et muuta see kriimustustekindlaks. katused on valmistatud 10mm paksusest polüetüleenist.

Köied on valmistatud tsingitud terasest kaablist, mis on kaetud polüpropüleenkattega. Köisi ühendavad ja hoiavad koos polüamiidsfäärid.

Torud on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse ja töökindluse.

Platvormid ja erinevad mänguelemendid on postide külge kinnitatud polüamiidist kinnitustega, mis ei ole toksilised, on tule- ja UV-kindlad ning muudavad vahendi tugevaks ja vandalismikindlaks.

Astmed ja istmed on valmistatud põrutusi summutavast mittelibiseva pinnaga kummist.

Liurenni pind on valmistatud 2mm paksusest roostevabast terasest ning on vormitud, painutatud ja valtsitud ühes tükis.

“Kayak” liurennid on valmistatud vormitud polüetüleenist.

Kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ja on kaetud vandalismivastaste katetega.

Lisa päringukorvi

Dokumentatsioon

Seotud viited