Omadused

  • 3+
  • vastavalt tellija mõõdule

Kirjeldus

Ronimissein komplekteeritakse moodulitest vastavalt vaba seina mõõdule. Ronimisseina saab paigaldada nii  nurkadega kui sirgesse seina. Nurgad lisavad ronimisele põnevast. Seina kõrgus kuni 2,0 – 3,0 meetrit. Ronimisseina paigaldamiseks on vajalik tugev ruumi sein (kivi, paneel vm.). Meie ronimissein algab juba põrandast, mis takistab päris seina määrdumist ja samal ajal võimaldab ka matid ronimisseina külge kinnitada.

Seina külge on kinnitatud spetsiaalsed hästipuhastatavad EN1176 nõuetele vastavad ronimiskivid, mille abil saab ronida imiteerides kaljuronimist. Ronimise eesmärk ei ole kõrgusesse ronida, vaid piki seina ronimine. Kivid on paigaldatud moodulitele süsteemselt, et lastel huvitav ronida oleks.

Ronimissein on valmistatud väga vastupidavast plaatmaterjalist ning värvitud heledas toonis (üldjuhul helekollane, kuid saab tellida ka teisi toone).

Ronimisseina ees on kukkumisest tekkivate põrutuste vähendamiseks soovitav kasutada pehmendusmatte. Meie poolt pakutavad pehmendusmatid kinnitatakse omavahel ning ka seina külge, et vältida mattide kohalt liikumist. Mattide värvitoon – punane või sinine. Matid on hästi puhastatavad.

Päringus täpsustage oma seina mõõte.

 

 

Lisa päringukorvi