Omadused

  • 5+

Kirjeldus

“Vertex Cube” on uuenduslik mänguväljaku atraktsioon, mis annab köiemängule uue mõõtme. “Vertex Cube” pakub eelkooliealistele ja kooliealistele lastele suurepärast võimalust ronida ja mängida erinevatel ruumilistel vormidel kuubi sees ja köievõrkudest valmistatud kaldpindadel.

Selle toote peamised eelised on:

  1. Füüsiline areng: “Vertex Cube” julgustab lapsi tegelema füüsilise tegevusega ronimise ja erinevate ruumiliste vormide uurimise kaudu.
  2. Kognitiivsete oskuste arendamine: Lapsed õpivad ruumi analüüsima ja otsuseid tegema, planeerides oma liikumist ronimise ajal, mis toetab kognitiivsete oskuste arengut.
  3. Ohutus ja vastupidavus: Surveimmutatud puidust konstruktsioon, mis on liimitud veekindlate liimitud teraselementidega, tagab kõrge ohutustaseme mängimise ajal, tagades samal ajal seadme vastupidavuse ka intensiivsel kasutamisel.
  4. Esteetika ja atraktiivsus: Kuubi ainulaadne kuju, mis on paigutatud tipuga maapinnale, annab seadmetele erilise välimuse, mis sulandub ideaalselt linnaparkide ja linnaosade kaasaegse arhitektuuriga.
  5. Juurdepääsetavus erinevatele vanuserühmadele: Mõeldud lastele alates 5. eluaastast, “Vertex Cube” sobib nii koolieelikutele kui ka vanematele õpilastele, muutes selle ideaalseks varustuseks erinevatele vanuserühmadele mänguväljakul.

 

Lisa päringukorvi