Omadused

  • 6+
  • 8,17x5,66x3,2m
  • 11,46x9,99m
  • 17
  • 2,5

Kirjeldus

IXO sari on disainitud silmas pidades varateismelisi lapsi. Nii poisid kui tüdrukud tahavad testida oma tugevust, üksteisele väljakutseid esitada ja kehtestada enda reeglid.

IXO sari on inspireeritud modernsest arhitektuurist ja sarja disain on kaasaegne.

Sari on saadaval kahes stiilis: puidust postidega või metallist postidega, seega on sari sobilik nii looduslikku kui ka linna keskkonda.

Materjalid:

Puidust postid: 125mm läbimõõduga postid on valmistatud liimpuidust, mida ei ole töödeldud kroomi ega arseeniga. Pindudevaba laminaat annab tugevuse. Postid on kaitstud seente, putukate ja termiitide põhjustatud kulumise eest.

Metallist postid: 125mm läbimõõduga postid on valmistatud lakitud tsingitud terasest. Kahevärviline hall puidu imitatsiooniga viimistlus on veidi lainelise pinnaga, et suurendada kriimustuskindlust. Postimütsid on valmistatud polüamiidist.

Platvormid on valmistatud 12,5mm paksusest tekstureeritud ja libisemiskindlast kompaktmaterjalist (HPL).

Torud on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse ja töökindluse. Polüamiidist kinnitused ei ole toksilised, on tule- ja UV-kindlad ning muudavad vahendi tugevaks ja vandalismikindlaks.

Köied on valmistatud tsingitud terasest kaablist, mis on kaetud polüpropüleenkattega. Köisi ühendavad ja hoiavad koos polüamiidsfäärid.

Ronimiskivid on valmistatud tugevuse ja jäikuse saamiseks polüamiidist.

Polüamiidist kinnitused ühendavad omavahel platvorme ja erinevaid mängufunktsioone.

Kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ja on kaetud vandalismivastaste katetega.

Lisa päringukorvi

Dokumentatsioon